Wszystkie kolekcje
Materiały dodatkowe
Kadromierz w dobie digitalizacji procesów zarządzania personelem
Kadromierz w dobie digitalizacji procesów zarządzania personelem
Dowiedz się o narzędziach w Kadromierzu, które pomogą Ci w prowadzeniu zespołu lub całej firmy w utrudnionych warunkach
Kamil Michułka avatar
Napisane przez Kamil Michułka
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Platforma Kadromierz oferuje wachlarz opcji, które pomogą Ci w organizacji pracy w Twojej działalności, w czasach, gdy bezpośredni kontakt między pracownikami jest utrudniony.

Praca zdalna i rejestracja obecności w Kadromierzu

W Kadromierzu możesz umożliwić pracownikom zdalną rejestrację czasu pracy za pomocą indywidualnych urządzeń mobilnych.
Kliknij tutaj, aby znaleźć informacje jak skonfigurować platformę do obsługi takiego scenariusza.

Jeśli w miejscu pracy korzystasz już aktywnie z  aplikacji Kadromierz RCP na tablecie i chcesz pozostać przy tym rozwiązaniu, możesz ograniczyć fizyczny kontakt pracowników z urządzeniem mobilnym (tabletem lub smartfonem), poprzez włączenie opcji bezdotykowej metody logowania się za pomocą kodów QR.
Kliknij tutaj, aby przejść do artykułu z instrukcjami jak skonfigurować taką opcję.    

Możesz również zainstalować aplikację Kadromierz RCP na urządzeniach pracowników lub uruchamiać ją na komputerze poprzez wersję przeglądarkową, dostępną pod adresem https://rcp.kadromierz.pl/.

Pamiętaj jednak, że pierwsze zalogowanie będzie wymagało loginu i hasła managera. Możesz utworzyć tymczasowy login dla pracowników, który będzie miał zablokowany dostęp do panelu managerskiego. Aby utworzyć taki login, skontaktuj się z działem obsługi klienta - z chęcią pomożemy Ci w tym procesie. 

Zdalna komunikacja w Kadromierzu

W Kadromierzu znajdziesz również opcje umożliwiające zdalne przekazywanie informacji i indywidualnych wiadomości do twoich pracowników. Poniżej znajdziesz odnośniki do artykułów opisujące następujące funkcjonalności:

"Rynek zmian" - przerzuć ciężar planowania grafiku na pracownika

W platformie Kadromierz znajdziesz również opcje ułatwiające przypisywanie zmian do pracowników, a także możliwość wymiany zmian między pracownikami:

Archiwum i dane twoich pracowników

W Kadromierzu, w każdym momencie, z dowolnego miejsca, masz dostęp do wszystkich danych na temat czasu pracy pracowników. Zarówno bieżących jak i archiwalnych. Poniżej znajdziesz artykuły, w których dowiesz się więcej na ten temat:

Kliknij tutaj aby znaleźć więcej przydatnych artykułów na temat obsługi Kadromierza.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?