Cześć,

w tym odcinku dowiesz się wszystkiego o systemie Rejestracji Czasu Pacy w Kadromierzu. Jak go wdrożyć w swojej firmie, oraz jak sprawić by pracownicy szybko się do niego przyzwyczaili.

Urządzenie do rejestracji wejść/wyjść

Moduł do rejestracji wejść/wyjść pracowników (RCP), można uruchomić na komputerze, tablecie czy smartfonie, z dostępem do internetu. Za pomocą przeglądarki na dowolnym systemie operacyjnym. Poprzez dedykowaną aplikacje na urządzeniach z systemem Android.  

Zapamiętaj:

  • Miejsce, w którym zamontujesz urządzenie, powinno być łatwo dostępne dla Twoich pracowników. 

  • By maksymalnie ułatwić przejście ze starej do nowej metody, pozostaw urządzenie do rejestracji wejść obok papierowej listy, do której są przyzwyczajeni.

System Android

Pobierz naszą aplikację mobilną Kadromierz RCP dla urządzeń z systemem Android ze sklepu Google Play.

Zapamiętaj:

Minimalne wymagania: Android 5.0

Przeglądarka Internetowa

Wejdź na stronę: https://rcp.kadromierz.pl
Zaloguj się danymi administratora lub użytkownika z poziomem uprawnień managera.

Zapamiętaj:

  • Po podaniu danych do logowania, zaznacz "Zapamiętaj lokalizację" i wybierz lokalizację dla której ma zostać uruchomiona Rejestracja wejść/wyjść.

  • Dodaj skrót do pulpitu, aby ułatwić pracownikom uruchomienie aplikacji. 

Foto-rejestracja

Jeżeli chciałbyś uruchomić foto-rejestrację wejść/wyjść, skontaktuj się z nami. Wyślemy Tobie wzór "Zgody na uwierzytelnienie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych".  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych, każdy pracownik musi podpisać taki dokument.

PIN'y pracowników

Każdy z pracowników otrzymał swój 4-cyfrowy PIN wraz z zaproszeniem do zalogowania się do Kadromierza. W każdej chwili możesz przejść w aplikacji do zakładki Zarządzanie Firmą i odczytać 4-cyfrowy kod pracownika, który znajduje się w kolumnie PIN.

Zapamiętaj:

  • Wejdź w edycję pracownika, aby edytować jego PIN do rejestracji wejść/wyjść

  • Jeżeli korzystasz w firmie z większej ilości systemów np. Point of Sale (POS) . Dla wygody pracownika możesz dostosować PIN by był taki sam w obydwóch systemach.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?