Dzięki nowej opcji, możesz umożliwić swoim pracownikom samodzielnie uzupełniać ich własne przedziały godzinowe ich pracy.

Aby aktywować tę opcję, należy włączyć odpowiednią opcję dla utworzonej Roli.

--------------------------------------------------------

!!! UWAGA !!!


Pamiętaj, że tej opcji nie można włączyć dla jednej z domyślnych ról ("pracownik" i "manager"). Do tego celu należy utworzyć osobną "rolę".

KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej na temat konfiguracji "Ról" w Kadromierzu.

--------------------------------------------------------

Gdy utworzona jest już dodatkowa "Rola", przejdź do zakładki "Role" w sekcji "Moja firma", włącz wskazaną opcję (Ewidencja czasu pracy), a następnie kliknij "Zapisz role".


Upewnij się, że ta rola jest przypisana do profilów pracowników, dla których chcesz włączyć tę opcję. Możesz to zrobić w sekcji Moja firma >>> Pracownicy >>> Edytuj:

Gotowe. Opcja jest już włączona dla pracowników ;)

Po aktywowaniu tej opcji i przypisaniu roli, pracownik, po zalogowaniu się na stronie app.kadromierz.pl, zobaczy dodatkową sekcję "Ewidencja godzin":

W tej sekcji pracownik może kliknąć przycisk "+Dodaj czas pracy" i zadeklarować datę, lokalizację, stanowisko oraz czas zmiany:


Opcja "Powtórz czas pracy" pozwoli uzupełnić więcej dni na raz, jeśli godziny i stanowiska się powtarzają:Po dodaniu w tej sposób zmiany/czasu pracy przez pracownika,
po stronie managera taka zmiana też pojawi się w grafiku:Czy odpowiedź na Twoje pytanie została przesłana?